Суперзірка "Ювентуса" Кріштіану Роналду тестує позитивно на Covid-19
Аватар Гаррі Джонсона
Написано Гаррі Джонсон

Португальська федерація футболу GOIH ComB оголосила, що Португалія та Ювентус суперзірка Кріштіану Роналду пройшов позитивний тест на COVID-19.

Роналду готувався до матчу Ліги націй Португалії зі Швецією у Лісабоні в середу, але зараз покинув тренувальний табір команди, щоб вступити в період самоізоляції.

Роналду, п'ятикратний володар "Золотого м'яча" і широко відомий серед найбільших футболістів усіх часів, є найвідомішою спортивною зіркою, яка заразилася хворобою, яка продовжує охоплювати світ.

Нападник зіграв 167 виступів за свою країну, забивши 101 раз, забивши його в межах досяжності рекордного міжнародного підрахунку 109, проведеного колишнім форвардом Ірану Алі Даей.

Роналду зіграв 90 хвилин у нічиїй збірній Португалії з Францією в Парижі в неділю, в якому він бачив тісний контакт із зіркою ПСЖ Кайліаном Мбаппе. Він також подарував свою сорочку 0-річному сенсаційному Ренну Едуардо Камавінгу.

ЩО ВІДНЯТИ З ЦІЄЇ СТАТТІ:

• Футбольна зірка, якій 35 років, наразі виконує обов'язки збірної Португалії і відіграла цілих 90 хвилин у матчі Ліги націй УЄФА проти Франції у Парижі в неділю.
  • Капітан Португалії не проявляє жодних симптомів, і є єдиним гравцем у складі, який пройшов позитивний тест на вірус, повідомляє федерація.
  • Ronaldo played 90 minutes in Portugal's 0-0 draw with France in Paris on Sunday, in which he was seen in close contact with PSG star Kylian Mbappe.